O firmie

  Przedsiębiorstwo ogrodnicze IGLACZEK to firma, która na polskim rynku funkcjonuje od 1992 roku. Właścicielami firmy są wykształceni ogrodnicy, który wiedzę potwierdza dyplom Poznańskiej Akademii Rolniczej.

  Wykonujemy szereg usług z zakresu projektowania, budowy, renowacji oraz pielęgnacji terenów zielonych w pełnym zakresie. Sprawujemy opiekę nad ogrodami, parkami, zieleńcami. Wykonujemy również projekty zielenie z przeznaczeniem na balkony, tarasy oraz cmentarze i wnętrza mieszkalne. Oferujemy usługi karczowania, wycinania i prześwietlania drzew, pomagamy klientom indywidualnym jak i komercyjnym w uzyskaniu pozwolenia na wycinkę drzew i krzewów.

  Zespół firmy Iglaczek tworzą przede wszystkim zdolni, kreatywni i ambitni ogrodnicy i wspomagający nas pracownicy fizyczny. Realizując zlecone zadania podejmujemy często współpracę z firmami zewnętrznymi, które wspierają nas swoimi możliwościami. Stale współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów roślinnych i budowlanych oraz producentami, którzy są w stanie zagwarantować nam najwyższą jakość produktu w najbardziej przystępnej cenie na rynku.

  Nasze bogate doświadczenie to przede wszystkim wiele zrealizowanych projektów i wykonanych terenów zielonych. Realizując poszczególne zlecenia szukamy zawsze indywidualnych rozwiązań dla wszelkiego typu zagadnień ogrodowych np. nawadniania ogrodów, elementów oświetlenia i małej architektury ogrodniczej.

  Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy przygotowani do dostarczenia odpowiednich rozwiązań dla różnego typu zagadnień ogrodowych, nawodnienia i oświetlenia oraz elementów małej architektury. Jakością naszej pracy spełniamy wymagania stawiane przez najbardziej wymagających klientów.

  Naszym klientom zapewniamy przede wszystkim profesjonalną i fachową obsługę oraz najwyższej jakości sprzęt specjalistyczny, który jest w stanie zapewnić bardzo wysoką wydajność w odniesieniu do zainwestowanych środków finansowych. Naszym priorytetem są zawsze nasi klienci bo wierzymy, że satysfakcja klienta to najlepszy sposób na budowanie swojej pozycji na rynku usług ogrodniczych. Właśnie na tym bazujemy od wielu lat.

  Przyjmując zlecenie do realizacji staramy się działać szybko i sprawnie. Wszelkie etapy realizacji projektu ogrodu są wcześniej dyskutowane z inwestorami, którzy mają wpływ na poszczególne etapy
  i sposoby realizacji usługi.

  O prestiżu firmy stanowią również jej klienci, których posesje czy ogrody w ciągu 25 lat zakładaliśmy i pielęgnujemy. Zapoznaj się z naszymi referencjami »